KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10134017
nr 1013 4017
Gunnar Persson serieskapare
(f. 1933), Sverige
Blandteknik, Gunnar Persson (f. 1933), "Kronblom på bandyfinal", signerad, -93, bladets mått: 52x66
Gunnar Persson, svensk serieskapare, född 1933
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:21:13
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gunnar Persson serieskapare
Läs mer om Gunnar Persson serieskapare